Вхід
Про хостинг
Вітаємо вас в нашому сервісі 2IMG. Це перший в мережі по справжньому український хостинг зображень. До того ж безкоштовний.

Навіщо потрібен цей сервіс? Якщо Ви бажаєте поділитись цікавою картинкою, скриншотом, постером чи іншим видом зображень з іншими, але не маєте власного сайту, Ви легко можете завантажити свої зображення в наш сервіс, а посилання та, за бажанням, превью залишити на будь-якому сайті чи форумі.

Як це все працює? Ви просто завантажуєте зображення на наш сайт і отримуєте посилання на зображення, на сторінку для його перегляду, код для вставки до будь-якого форуму, що підтримує BBCode. Тепер можете публікувати зображення. Все просто.

Або не все так просто Якщо Ви зареєструєтесь - отримаєте додаткові можливості. Ви можете обрати собі короткий лінк, встановити срок дії вашого посилання. Крім звичайного редіректу Ви зможете виставити Redirect 301, приховати адресу сайту або навіть захистити посилання паролем! Крім того Ви отримаєта простеньку статистику, можливість видаляти непотрібні лінки та ще деякі переваги.

Що ми не поважаємо Спам у будь-якому прояві. У нас в головному меню є такий розділ - "Скарга на спам". Там кожен відвідувач може залишити скаргу. Лінки-лідери у рейтингу скарг будуть блокуватись. Користувачі-лідери цього рейтингу згодом теж. Лінки незареєстрованих користувачів блокуються без попередження (а кого попереджувати? користувач ж не є зареєстрованим в системі)
Також за наявності скарги будуть блокуватись посилання, що ведуть до комп'ютерних вірусів, лохотронів, дитячої порнографії та ін. заборонених чинним законодавством України матеріалів.

Тож реєеструйтесь, скорочуйте лінки і публікуйте їх у блогах, Twitter'і або соціальних мережах.

© 2011-2023 2IMG.ORG.UA хостинг зображень / фотохотинг / image hosting.
All rights reserved. Работаем с 01.08.2011
Terms Of Service