Вхід
Умови надання послуг

Умови надання послуг

Хостинг зображень 2IMG.ORG.UA ("Сервіс") надається Вам ("Користувач"), відповідно до умов цих Умов надання послуг, а також будь-яких правил, які можуть бути опубліковані на 2IMG.ORG.UA. Умови надання послуг являють собою повну домовленість між Користувачем і 2IMG.ORG.UA і замінює собою всі попередні угоди між сторонами, що стосуються даного сервісу.
обираючи опцію "ПРИЙМАЮ ПРАВИЛА" ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ, Ви погоджуєтесь з умовами НАДАННЯ ПОСЛУГ.

ОПИС СЛУЖБИ

Служба надає користувачу можливість розмістити будь-які матеріали у вигляді зображень, для публікації на форумах, блогах та на інших ресурсах. Користувач може використовувати сервіс для розміщення зображень на свій вибір за умови, що вони відповідають умовам надання послуг
.

ЗМІНИ У УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

2IMG.ORG.UA може внести зміни в умови. Після будь-яких змін в умовах, 2IMG.ORG.UA повідомляє про зміни шляхом публікації на веб-сайті. Користувач може використовувати можливості Сервісу у разі: (1) підтвердження Користувачем Умови надання послуг та його додатків, а також (2) згоди Користувача дотримуватися Умови використання сервісу і його модифікацій.

ЗМІНИ СЕРВІСУ

2IMG.ORG.UA залишає за собою право змінити або припинити надання послуг Сервісом без повідомлення Користувача. Сервіс 2IMG.ORG.UA не несе відповідальності перед Користувачем і будь-якими третіми особами у разі зміни або припинення роботи Сервісу з будь-якої причини.

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС, ПАРОЛЬ І БЕЗПЕКА

Після того як ви стали Користувачем Служби, Ви отримаєте пароль та обліковий запис. Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності свого паролю облікового запису. Крім того, ви несете повну відповідальність за всі дії, які відбуваються під вашим обліковим записом.

ГАРАНТІЇ

Послуга надається на умовах "як є" і "у міру доступності". 2IMG.ORG.UA відмовляється від будь-яких гарантій будь-якого роду, неявних або інших. 2IMG.ORG.UA не дає жодних гарантій, що сервіс буде задовольняти вимогам Користувача, або те, що Сервіс буде працювати без перебою, безпечно і без помилок, адміністрація сервісу не дають ніяких гарантій, що стосуються результатів, які можуть бути отримані при використанні Сервісу.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

2IMG.ORG.UA не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, що виникли в результаті використання або неможливості використання Сервісу у тому числі, але не обмежуючись збитками упущеної вигоди. Користувач погоджується з тим, що 2IMG.ORG.UA НЕ модерує зміст будь-яких зображень Користувачів і не несе відповідальності за загрозливі, наклепницькі, непристойні, дратівливі або образливі матеріали, матеріали, що порушують авторські права третіх осіб чи закони тих чи інших країн. 2IMG.ORG.UA не встановлює жодної фіксованої верхньої межі на кількість запитів зображення Користувача, проте 2IMG.ORG.UA залишає за собою право на власний розсуд визначати, чи відповідають дії Користувача Умовам надання послуг, і може припинити надання Сервісу, якщо поведінка Користувача виявляється несумісною з Умовами надання послуг.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА

Користувач несе повну відповідальність за зміст завантажених зображень. Використання Сервісу регулюється усіма діючими місцевими, державними, національними та міжнародними законами і правилами.
Користувач зобов'язується не передавати за допомогою Служби будь-які незаконні, наклепницькі, образливі, загрозливі, шкідливі або інші небажані матеріали будь-якого роду або характеру. Користувач зобов'язується не передавати будь-які матеріали, що заохочують поведінку, що може бути кримінальним злочином, приводити до цивільної відповідальності або іншим чином порушувати будь-які місцеві, державні, національні або міжнародні закони і положення.
Заборонено завантажувати матеріали, що заборонені законодавством України та міжнародними нормами включаючи, але не обмежуючись пропагандою расизму, фашизму, тероризму, одностатевих шлюбів, обсценні та порно матеріали, рекламу лікарських засобів, наркотичних та психотропних речовин.
Заборонено використання посилань на завантажені фото у поштових розсилках.

КОМПЕНСАЦІЯ

Користувач погоджується відшкодувати 2IMG.ORG.UA збиток від будь-яких позовів і вимог, включаючи гонорари адвокатів, поданих будь-якої третьої стороною у зв'язку з використанням Користувачем Сервісу, порушенням Користувачем Умов використання Сервісу, або використанням Сервісу іншою особою, що використовує комп'ютер Користувача, порушенням прав на інтелектуальну власність або інших прав будь-якої фізичної або юридичної особи.

РОЗІРВАННЯ

Сервіс в праві припинити надання послуг у будь-який час. 2IMG.ORG.UA не несе відповідальності перед Користувачем і будь-якими третіми сторонами за припинення надання послуг. Користувач має право припинити користування Сервісом в односторонньому порядку, не повідомляючи адміністрацію Сервісу. Облікові записи користувачів, які не користувались Сервісом більше 1 року (не заходили на сайт), а також всі завантажені матеріали можуть бути видалені без попередження.
Якщо Користувач заперечує проти будь-яких умов Умови надання послуг або будь-якого подальшого зміни до нього або незадоволений Сервісом, Користувач зобов'язаний негайно припинити використання Сервісу.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Все листування сторін повинно проводитися в письмовому вигляді по електронній пошті. 2IMG.ORG.UA може публікувати повідомлення або повідомлення c використанням Сервісу, щоб повідомити Користувача про зміни умов надання послуг, послуг або інших важливих подіях; подібна публікація вважається повідомленням Користувача.
2IMG.ORG.UA може відправляти повідомлення, що стосуються акаунту Користувача або інших проектів, пов'язаних з Сервісом, за допомогою e-mail на адресу Користувача вказану при реєстрації.

© 2011-2023 2IMG.ORG.UA хостинг зображень / фотохотинг / image hosting.
All rights reserved. Работаем с 01.08.2011
Terms Of Service